RedWings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RedWings

RedWings
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Първият ни гилд евент :)

Go down 
+4
Bestcho
Respectos
Teri
Silverwind
8 posters
AuthorMessage
Silverwind
Admin



Posts : 35
Join date : 2009-09-24

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Oct 26, 2009 11:50 am

Първо - за какво аджеба е този раздел Razz :
Понеже напоследък играта леко затъпя (доста хора ме подкрепят в това ми мнение) и реших да взема малко идейки от големия батко на DF - Blizzard, а именно вместо да чакаме тъпо в SW/Dalaran нещо да се случи, да циклим по BG-та или да чакаме GM-тата да организират някой евент , решихме ние(Squad Liders & GM) да ви разнообразим малко WoW-a с евенти, които са ни по силите да направим Smile Вярно доста сме ограничени понеже нямаме права на ГМ и наградите ще са по-скоро символични, но за нас важното е да се забавляваме Smile

Второ - първия RW евент Smile

Евент: Beggars can be choosers

Необходими участници: малко
Необходима предварителна подготовка: малка
Необходима организация по време на event-а: малка
Продължителност: 1-2 часа

Този event може да звучи малко странно, но несъмнено е забавен. Това, което хората трябва да направят е да си създадат алтове (или да използват такива, за които не им пука много-много). Задължително се уверете, че никой от алтовете не е в гилдията. Ключовото в event-а е, че в рамките на някакво време (обикновено 1-2 часа), всеки участник трябва да събере възможно най-много злато по какъвто начин намери за добре. Вземайки предвид, че шансовете да събереш много чрез куестване или фармене са малки, най-лесният начин е... досетихте се!- просене. Пък и е най-забавният, също. Какво обикновено отговаряте на типичното „бате, бате, дай 2g за магии”? Бас ловя, че е нещо от сорта на „намери си работа” или „не съм благотворителна организация”. Обаче, някои хора са по-изобретателни и казват нещо от сорта на „Дадох цялото си злато на чудовища по този свят. Залови ги и го събери. Когато ми го донесеш, ще ти дам половината.” Интересно, нали? Разбира се, правилното просене се нуждае от солидна доза трикове и мазнене Smile. Забавно е след евента да постнете скрийншоти на най-забавните отговори, които сте получили в Guild форума. Можете дори да направите малък Guild специално за това – „beggars”или “bums”.
Този евент може да се организира както просто за забавление, така и като съревнование. За целта в края на даденото време всеки играч трябва да занесе на организатора (гледайте да не е Шишо, че ще го изпие), който трябва да преброи парите и да определи победителя. Играчът донесъл най-много злато получава ½ от всички пари, събрани от отбора просяци (половината, за да не се изкушават да прехвърлят пари от мейна си с цел сигурна победа), другата половина отиват в Guild банката

След като прочетохте инфото да кажа - евента ще се проведе в 21:00 часа понеделник(2.11.2009) (най-много хора ще има които да тормозите Very Happy) и от 20:30 почвате да пишете на Wrought да ви адне в Guild-a "Beggars".

П.С. за най-интерестния разговор също ще има наградка (макар още да не съм измислил каква) и ще се определи от жури, така че не забравяйте да screen-вате Very Happy


Иииии УСПЕХ jocolor


Last edited by Silverwind on Sun Nov 01, 2009 10:46 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Teri

Teri


Posts : 34
Join date : 2009-09-24
Age : 31
Location : Чеснадие (Румъния)

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Oct 26, 2009 11:53 am

mi6e zabravq6 4e ima po6ta i nqkoi mnogo lesno moje da si prehvarli kinti Very Happy
Back to top Go down
Silverwind
Admin



Posts : 35
Join date : 2009-09-24

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Oct 26, 2009 11:55 am

не съм забравил - четете подробно Very Happy победителя получава само 1/2 от общото злато което са събрали всички точно за да няма изпращания по пощата Razz
Back to top Go down
Teri

Teri


Posts : 34
Join date : 2009-09-24
Age : 31
Location : Чеснадие (Румъния)

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Oct 26, 2009 11:58 am

hitro ama bez mene neiskam da vi zimam pari4kite se pak imam polovo predimstvo pred si4ki ostanali Very Happy
Back to top Go down
Respectos

Respectos


Posts : 6
Join date : 2009-09-25

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Oct 26, 2009 12:10 pm

Има БАГ с евента написах ПЛС ГОЛД и автоматично получих голда които виждате и фул валориас сет - това обезмисля евента ! Suspect Suspect Suspect


Първият ни гилд евент :) Resp_p10
Back to top Go down
Bestcho




Posts : 6
Join date : 2009-09-25

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: omg   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Oct 26, 2009 2:08 pm

respe ne te e sram 60k gold imash, ne si repair-vash or1jiqta :X lol!
Back to top Go down
Shisharko
Admin
Shisharko


Posts : 30
Join date : 2009-09-24
Age : 36

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyTue Oct 27, 2009 1:16 am

мисля че ще е доста забавно Smile ще пусна евента в календара и ще се запишете желаещите и без cheatvane Suspect
Back to top Go down
https://redwings.forumotion.com
Georgiev

Georgiev


Posts : 59
Join date : 2009-10-01
Age : 40
Location : Varna

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyTue Oct 27, 2009 6:43 pm

Teri wrote:
hitro ama bez mene neiskam da vi zimam pari4kite se pak imam polovo predimstvo pred si4ki ostanali Very Happy
Гола ли ще се разхождаш ве шматко? king
Back to top Go down
http://myspace.com/hackybg
Teri

Teri


Posts : 34
Join date : 2009-09-24
Age : 31
Location : Чеснадие (Румъния)

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyTue Oct 27, 2009 8:11 pm

haha edva li ima i drugi na4ini za manipulaciq Very Happy
Back to top Go down
Silverwind
Admin



Posts : 35
Join date : 2009-09-24

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptySun Nov 01, 2009 10:45 am

евентчето се отлага за 2.11.2009 (понеделник) поради шишаркски причини Razz Времето си остава 20:30 часа почваме да се събираме - 21:00 почва самия евент (времетраене 1 час). Вече е готов гилда и ще е мн фън стига да имате яко въображение Very Happy
Back to top Go down
Vilhelm

Vilhelm


Posts : 46
Join date : 2009-09-24
Age : 38
Location : Plovdiv/BGR ; Manchester/UK

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Nov 02, 2009 8:05 am

zabavno,no az o6te nqmam net,nali pak smenih adresa na prebivavane i net 6te imam 4ak utre 3.11 Sad
Back to top Go down
kotombazev

kotombazev


Posts : 57
Join date : 2009-09-24
Age : 37

Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) EmptyMon Nov 02, 2009 12:47 pm

momcheta vzemete toq event go otlojete za srqda a che bash na rojdeniq mi den nqma da da ochastvam Very Happy puk na avtara smqtam da slusham cql den jazzz i da gledam filmi Very Happy e moga i da vlqza po nqkoe vreme ama ne se znae Very Happy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/kotombazev
Sponsored content





Първият ни гилд евент :) Empty
PostSubject: Re: Първият ни гилд евент :)   Първият ни гилд евент :) Empty

Back to top Go down
 
Първият ни гилд евент :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedWings :: Guild Events-
Jump to: